PRES FASON BASKI

PRES FASON BASKI

“Uzman kadromuz,”30 tondan 175 tona kadar eksantrik preslerimiz ve otomatik besleme sistemlerimiz ile pres baskı işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • Pres Fason Baskı Nedir?
 • Pres fason baskı, metal levhaların istenen şekilde ve boyutlarda hazırlanmasını sağlayan bir yöntemdir. Pek çok alanda önemli bir rolü olan pres fason baskı metal levhalar, beyaz eşyalardan otomotiv ve havacılığa kadar yaygın şekilde kullanılmaktadır.

  Pres fason baskı, metal levhalara yüksek basınç uygulanarak, belirli bir kalıba göre şekillendirilerek yapılmaktadır. Pres makineleri ve hassas kalıplara ihtiyaç duyulan bu işlem, farklı şekil ve boyutlarda metal parçaları, tekrarlanabilirlik ve yüksek hassasiyet ile uygulamayı sağlamaktadır. Sağlam ve dayanıklı ürünlerin ortaya çıktığı pres fason baskı, metal parçalara ihtiyaç duyulan her alanda başvurulabilen bir üretim yöntemidir.
 • Pres Fason Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?
 • Pres fason baskı neredeyse her alanda karşımıza çıkabilen bir uygulama yöntemidir. Otomotiv, inşaat, beyaz eşya, havacılık, mobilya ve daha pek çok alanda bu uygulamadan yararlanılabilmektedir.

  Malzeme israfını minimuma indiren, hızlı ve aynı zamanda ekonomik bir üretim sağlayan bu yöntem pek çok endüstriyel alanda kullanılmaktadır.
 • Pres Fason Baskıda Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Pres fason baskı, üretilecek ürün türü ve karmaşıklığına bağlı olarak yüksek hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Doğru kalıp ve tasarımın uygulanması, ürünün dayanıklı şekilde ortaya çıkması için mutlaka tecrübeli firmalar ile çalışılması önerilmektedir.

  10’dan fazla ülkede, tam müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Henaks, pres fason baskı konusunda da her zaman yanınızda olmaya hazır! Yüksek kaliteli üretim süreci ile tecrübeyi bir araya getiren Henaks, ihtiyaç duyduğunuz her alanda en iyi çözümü sunuyor!

  Size her zaman en iyi hizmetimizi sunmaya çalışıyoruz.

  +90 216 420 20 33

  info@henaks.com

  Bize Yazın