Ekleme

Alçıpan Ekleme Parçası Nedir?

Ekleme parçası, asma tavan uygulamarında kullanılan tavan C profillerini birbirine bağlamada kullanılır. Yapısı itibariyle iki bağımsız profilin arasında köprü görevi görerek profillerin beraber hareket etmesini sağlar.

Alçıpan ekleme parçası seçiminde mutlaka kullanım amacınıza uygun bir parça seçmeye özen göstermeniz tavsiye edilmektedir. Malzemenin türü ve dayanıklılığını doğru şekilde belirlemek ve her zaman için kaliteli, güvenilir markalara ait ürünleri tercih etmeniz önerilmektedir. Bu sayede, bağlantı noktaları uzun yıllar boyunca ilk günkü dayanıklılığını koruyacak ve yapınızın sağlam bir şekilde ömrünü sürdürmesine yardım edecektir.

Alçıpan Ekleme Parçası Nasıl Kullanılır?

Alçıpan ekleme parçası tavandaki birbirlerine bağlanması gereken profillerin bitim noktalarına eklenerek yapılır. Ekleme parçasının kenarlarındaki kilitlenme noktalarına profillerin kilitlenmesi gerekmektedir.

Alçıpan Ekleme Parçası Ürün Özellikleri

Alçıpan ekleme parçası, dayanıklı ve uzun ömürlü olması adına mutlaka yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmelidir. Henaks Profil Aksesuarları güvencesiyle, yüksek kaliteli malzemeden üretilen alçıpan ekleme parçaları, tüm yapılarınızda ihtiyaç duyduğunuz desteği en iyi şekilde sağlamak adına üretilmektedir.

Paket Adet
Koli içi 500

Alçıpan Ekleme Hakkında Bilgi Alın

Alçıpan Ekleme fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun,

Hemen sizinle iletişime geçelim.